Federació catalana de Hockey
  • Inici
  • Notícies
  • AGENDA dels esdeveniments més destacats del cap de setmana

AGENDA dels esdeveniments més destacats del cap de setmana

Divendres, 29 d’abril
* Catalunya sub-17 - Mèxic sub-21 en l’Estadi Federatiu (18.00h)

* Fase 1 Fase Ascens 1a Femení (Iluro HC)
ILURO – FC BARCELONA (18.30h)

* La Gran Reserva del Polo 1897 celebra el seu 30è aniversari (Restaurant RC de Polo-21.30h)

Dissabte, 30 d’abril
* III Torneig Hockey+ en les instal·lacions del RC de Polo (16.00h)

* Fase 1 Fase Ascens 1a Femení (San Sebastián)
AT TERRASSA – CDE Jab Madrid (13.00h)

* Fase 1 Fase Ascens 1a Femení (Iluro HC)
CA San Vicente – FC BARCELONA (15.00h)
Manzanares – ILURO HC (17.00h)

* DHB
Real Sociedad 1927 - Valencia CH (16.00h)
PEDRALBES - EGARA 1935 (17.00h)

* 1a Femení
CASTELLDEFELS - Real Sociedad S.S (16.00h)
F.C.BARCELONA - ATLETIC TERRASSA HC (16.00h)
RGC Covadonga – Universidad Sevilla (16.00h)
CH Sardinero - CH Pozuelo (16.00h)
Club Campo – SPV Complutense (18.00h)

* Semifinals Play Off Ct Catalunya Cadet Masculí Grup A
(4-1) CLUB EGARA – AT TERRASSA HC 9,15h (Club Egara)
(3-2) RC DE POLO – CD TERRASSA 11,00h (RC de Polo)

5è-8è lloc
(4-1) CATALONIA HC – VALLÈS ESPORTIU 14,0h (Pau Negre)
(3-2) FC BARCELONA – JUNIOR FC 3 de maig-19,00h ( Pau Negre)

* Semifinal Play Off Ct Catalunya Cadet Femení Grup A
(4-1) AT TERRASSA HC –CD TERRASSA 11,30h (ATHC)
(3-2) RC DE POLO – JUNIOR FC 13,00h (RC de Polo)

5è-8è lloc
(4-1) CLUB EGARA B 0 – CLUB EGARA 4
(3-2) CASTELLDEFELS HC – ILURO HC 3 de maig 20,00h (Castelldefels HC)

* Semifinal Play Off Ct Catalunya Cadet Femení Grup B
(4-1) EGARA 1935 – NATACIÓ L-22 HC 11,00h (Club Egara)
(3-2) CD TERRASSA - RC DE POLO 11,45h (CD Terrassa)

5è-8è lloc
(4-1) FC BARCELONA – JUNIOR FC B 12,00 h (Pau Negre)
(3-2) VALLÈS ESPORTIU – CD TERRASSA B 09,30h (ATHC)


Diumenge, 1 de maig
* DHA
UD Taburiente - Atlético S.Sebastián (12.00h)
ATLETIC TERRASSA - Club de Campo (13.00h)
JUNIOR F.C - R.S.Tenis - (13.00h)
SPV Complutense - R.C.POLO (13.00h)
CH Pozuelo - CLUB EGARA (13.00h)

* DHF
UD Taburiente - RC Jolaseta (10.00h)
CLUB EGARA - Real Sociedad S.S (11.00h)
R.C.POLO - R.S.Tenis (11.00h)
SPV Complutense - JUNIOR F.C (11.00h)
Club de Campo - CD TERRASSA (11.00h)

* DHB
VALLES DEPORTIVO - CD TERRASSA (10.30h)
CHP Benalmádena – RC Jolaseta (12.00h)
FC BARCELONA – CH Sardinero (13.00h)

* Fase 1 Fase Ascens 1a Femení (San Sebastián)
Lagunak KE - ATLÈTIC TERRASSA (11.00h)

* Fase 1 Fase Ascens 1a Femení (Iluro HC)
FC BARCELONA – Manzanares (11.00h)
ILURO HC – CA San Vicente (13.00h)

* 1a Femení
F.C.BARCELONA - Real Sociedad S.S (11.00h)
RGC Covadonga – CH Pozuelo (12.00h)
CASTELLDEFELS - ATLETIC TERRASSA HC (12.30h)
CH Sardinero - Universidad Sevilla (12.30h)

* Semifinal Play Off Ct Catalunya Cadet Masculí Grup A
(1-4) ATLÈTIC TERRASSA – CLUB EGARA 17,00h (ATHC)
(2-3)CD TERRASSA – RC DE POLO 11,00h (CD Terrassa)

* Semifinal Play Off Ct Catalunya Cadet Femení Grup B
(1-4) CD TERRASSA – AT TERRASSA HC 13,00h (CD Terrassa)
(2-3) JUNIOR FC – RC DE POLO 17,00h (Junior FC)



(*) En les Fases Prèvies només s’indiquen els partits i horaris del equips catalans