Federació catalana de Hockey
  • Inici
  • Notícies
  • AGENDA dels esdeveniments més destacats del cap de setmana

AGENDA dels esdeveniments més destacats del cap de setmana


Divendres, 6 de maig
*Presentació i d'inici dels actes del 25è Aniversari de l'Iluro HC (Sala d'Actes de Can Palauet de Mataro-19.30h)

* Campionats Infantils Sala
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-espana-infantil-masculino-sala-2015-2016/
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-de-espana-infantil-femenino-sala-2015-2016/

Dissabte, 7 de maig
* Quarts de Final del Play Off de DHA i DHF
DHA
CLUB EGARA - UD Taburiente (Pla del Bon Aire-13.15h)
R.C.POLO - R.S.Tenis (Eduardo Dualde-13.00h)
ATLETIC TERRASSA - SPV Complutense (Josep Marqués-13.00h)
Club de Campo - JUNIOR F.C (Club de Campo-11.00h)

DHF
SPV Complutense - RC Jolaseta (SS de los Reyes-13.00h)
Club de Campo – R.C.POLO (Club de Campo-13.00h)
JUNIOR F.C - CD TERRASSA (Sant Cugat-13.00h)
Real Sociedad S.S- CLUB EGARA (Bidebieta-13.00h)

* DHB
VALLES DEPORTIVO - EGARA 1935 (15.00h)
CD TERRASSA - Real Sociedad 1927 (16.00h)
Valencia CH - FC BARCELONA (17.00h)

* 1a Femení
Real Sociedad SS – RGC Covadonga (16.30h)

*Jornada de promoció del Hockey a l’Illa Diagonal de Barcelona (10.00 a 14.00h)

* Final Play Off Cadet Masculí Grup A
RC DE POLO - ATHC (10,30 h)

5è-8è lloc
1-4 VALLÉS – CATALÒNIA (11.00h)
2-3 JÚNIOR FC – FC BARCELONA (12.00h)


*Play Off C. Catalunya Juvenil Masculí 2 últims Grup A + Grup B
5è-8è lloc
4-1 EGARA 1935 - CATALONIA HC (17,30h)

9è-12è lloc
4-1 NATACIÓ L-22 HC – FC BARCELONA (17.00h)
3-2 ILURO HC – RC DE POLO (19.00h)

* Campionats Infantils Sala
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-espana-infantil-masculino-sala-2015-2016/
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-de-espana-infantil-femenino-sala-2015-2016/

Diumenge, 8 de maig
* Quarts de Final del Play Off de DHA i DHF
DHA
CLUB EGARA - UD Taburiente (Pla del Bon Aire-12.30)
R.C.POLO - R.S.Tenis (Eduardo Dualde-13.00h)
ATLETIC TERRASSA - SPV Complutense (Josep Marqués-12.45h)
Club de Campo - JUNIOR F.C (Club de Campo-13.00h)

DHF
SPV Complutense - RC Jolaseta (SS de los Reyes-12.30h)
Club de Campo – R.C.POLO (Club de Campo-11.00h)
JUNIOR F.C - CD TERRASSA (Sant Cugat-12.30h)
Real Sociedad S.S- CLUB EGARA (Bidebieta-12.30h)

* DHB
CH Sardinero - CHP Benalmádena (10.30h)
RC Jolaseta - PEDRALBES (12.15h)

* 1a Femení
ATLÈTIC TERRASSA – CH Sardinero (12.30h)

* Semifinals Play Off C. Catalunya Juvenil Masculí Grup A
4-1 CD TERRASSA – ATHC ( 10,30h)
3-2 RC DE POLO – CLUB EGARA (10,30h)

* Play Off C. Catalunya Juvenil Masculí 2 últims GRUP A + GRUP B
5è-8è lloc
3-2 CAN SALAS – JUNIOR FC (9.00h)

* Campionats Infantils Sala
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-espana-infantil-masculino-sala-2015-2016/
http://www.rfeh.es/competiciones/ix-cto-de-espana-infantil-femenino-sala-2015-2016/